כתב נושא: עידכונים חשובים - אירוע גליל מערבי ! ! ! ! !  (נקרא 746 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק גיל ברקן

• חדש בסביבה - Newbie
  • *
שלום ממ"ריסיטים

כמה הערות/הארות חשובות לגבי האירוע.

1. השתתפות באירוע - האירוע הינו אירוע גדול ועם תכנית טיסה מוגדרת ע"פ נוהל ותדריך שיופץ רק בתדריך בבוקר האירוע בשדה ההמראה.
                             הרעיון של ההשתתפות ביחד נובע בעיקר בגלל נושא הבטיחות שזה בראש ובראשונה לפני הכל.
                             ידוע לי כי ישנה התארגנות כזו או אחרת של  "להגיע לאירוע " ולטוס באופן עצמאי.
                             נכון,השמים לא שלי,לא של המועצה, ולאף אחד אין בעלות עליהם (חוץ מח"א כמובן...)
                             מוצא לנכון לבקש ולהודיע כמארגן האירוע ,שחל איסור להשתתף בטיסה הנ"ל  ללא רישום  והסדרה . כל מרחף/ממריסט  שיטוס בקבוצה ואו כבודד ביום האירוע בבועת זבולון /גליל מערבי מסכן את עצמו ,
                             את שאר הטייסים המשתתפים באירוע באופן מוסדר וכנ"ל את המטוסים הרבים שמגיעים לאירוע. וכמו כן יישא בכל ההשלכות והאחריות במידה ותהיה חלילה תאונה ואו תקרית אחרת ואו עצירת האירוע מכל סיבה שהיא ב
                             בגלל מעבר כלים שלא תאמו טיסה ביחד ביום האירוע
                             יש נוטאם (מקווה שחלקכם מבינים את משמעות המילה ) וסגירה ליום האירוע, שלא תגידו שלא הודעתי. אנא גלו אחריות אישית וקבלו החלטה נבונה או להצטרף מוסדר או לטוס ביום אחר. הבועה פתוחה, מנחת הבית שלי עומד לרשותכם כל השנה(אין עלות שימוש ) וסתם שתבינו עד כמה אנשי התעופה מגלים איפוק ואחריות - מנחת שמרת שבו מתבצעות פעילות של צניחה חופשית מסחריות  בהיקף גדול, בשבת ביום  האירוע הם קיבלו בהבנה ויתחילו להצניח רק בשעה שקבעתי איתם.  כי ככה עושים תעופה בבטיחות ובאהבה.
2. נושא הביטוח -    נחשפתי בימים האחרונים כי לרבים בענף אין כלל ביטוח. תעשו לעצמכם טובה ורוצו לבטח. העלות זניחה ביחס לחיים שלכם....תבחרו את שתבחרו ,אני רק הצעתי.                                                    (תזכורת,אירוע מנחת רוחמה...)     

כולי תיקווה כי תשכלו לעשות נכון.   
                                          נשמח לראותכם.

3.בברכת תעופה בטוחה ומהנה.

« עריכה אחרונה: 07-05-2016, 07:52:44 על ידי גיל ברקן »

מנותק עמוס פרל

• חבר פורום מכובד - Sr. Member
    • גימורים לזיווד אלקטרוני
  • סוג מנוע: top 80
  • סוג מצנח: טרסט
חברה , אם זה נכון מה שכתוב , אז גיל צודק
הדבר הכי חשוב בעיני מעבר לבטיחות זה החברותה.
אם למישהו יש טענות ושאלות. שימו הכל בצד והרשמו.   גם הארוחת בוקר  היא אחלה